Zapraszamy na pełny serwis klimatyzacji.

W naszym serwisie oferujemy kompleksowy zakres usług od przeglądu klimatyzacji, odgrzybiania (ozonowanie), sprawdzenia układu klimatyzacji, napełnienia czynnika chłodzącego oraz wymianę filtru kabinowego.

Do napełniania klimatyzacji używamy czynnika R134a oraz RY1234yf.

Dezynfekcja układu klimatyzacji jest jedną z podstawowych czynności wykonywanych w czasie przeglądu i serwisowania klimatyzacji samochodowej. Jest ona niezmiernie ważna z punktu widzenia naszego dobrego samopoczucia, zdrowia oraz naszego refleksu podczas prowadzenia samochodu. Dlatego ważne jest, aby przynajmniej raz w roku poddać układ klimatyzacji dezynfekcji.

Pamiętaj, że jeżeli po włączeniu klimatyzacji czujesz nieprzyjemny zapach w samochodzie, to znaczy, że czas odwiedzić serwis samochodowy, sprawdzić układ klimatyzacji i ją odgrzybić.

Filtr kabinowy/przeciwpyłkowy należy wymieniać raz w roku lub co 15 tyś. km. Jego zadaniem jest filtrowanie powietrza zasysanego z zewnątrz do kabiny pojazdu. Zatkany filtr objawia się niską wydajnością nadmuchu w kabinie, co znacznie wydłuża okres uzyskania zadanej temperatury wewnątrz pojazdu.

Koszty serwisu klimatyzacji w Naszym Serwisie:

  • 50 zł ozonowanie
  • 180 zł usługa plus 90zł za każde 100g nabitego czynnika RY1234
  • 150 zł usługa plus 30zł za każde 100g nabitego czynnika R134A
  • Test szczelności układu klimatyzacji hydrogenem: 120zł skuteczne wykrycie nieszczelności, 60 zł w przypadku nieskutecznego wykrycia nieszczelności układu klimatyzacji.

Samo nabicie klimatyzacji nie wymaga zapisów. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

tel. (32) 238 99 20 wew. 21
e-mail: biuro@boston.pl

Do góry