BOSTON

MONITORING GPS                System GPS ESSA

    Urządzenie System GPS ESSA przeznaczony jest do trwałego zainstalowania w pojazdach z instalacją elektryczną 12V lub 24V .

Głównym jego zadaniem jest :

 • monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym
 • ewidencja przebiegu pojazdu
 • dostęp do historii tras
 • animowana wizualizacja przejechanej trasy
 • historia tras i postojów w/g kierowców i pojazdów
 • raport użytkowania pojazdu służbowo - prywatnie
 • mapy standartowo Google Map ,OpenStreetMap

 

Cena urządzenia z montażem :

Lokalizator GPS ESSA PC  660 pln

abonament :

 1. Polska                 220zł   / 1 rok
 2. Unia Europejska   440zł  / 1 rok
 3. Świat                    770zł   / 1 rok

 

Lokalizator GPS ESSA PC CAN  1060 pln

abonament :

 1. Polska                 275zł   / 1 rok
 2. Unia Europejska   495zł  / 1 rok
 3. Świat                    825zł   / 1 rok

====================

                               System BLACK BOX GPS 

Cena urządzenia z montażem bez abonamentu  :

 1. Black Box GPS     1200zł
 2. Black Box GPS z funkcją alarmu do sam. posiadających magistralę  CAN1350 zł
 3. Ustawienie parametrów na serwerze do monitoringu - dodatkowa opłata  150zł_netto.
 4. Doładowanie karty ok 50 zł co 3-miesiące .

 

    Urządzenie BBX (skrót od BLACK BOX) przeznaczony jest do trwałego zainstalowania w pojazdach z instalacją elektryczną 12V lub 24V z minusem na masie. BBX jest nowoczesnym systemem ochrony, kontroli pojazdów wykorzystującym telefonie komórkową GSM oraz lokalizację satelitarną GPS.

Urządzenie BBX może pracować jako niezależny autoalarm, blokada odjazdu (immobilizer) z funkcją antyporwaniową lub jako urządzenie powiadamiające o wzbudzeniu fabrycznego lub innego autoalarmu. Komunikacja z urządzeniem odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i połączeń audio. BBX może być wykorzystywany zarówno przez klientów indywidualnych jak i firmy do ochrony i kontroli samochodów służbowych.

Głównym jego zadaniem jest powiadamianie właściciela o sytuacjach alarmowych zachodzących w samochodzie np. wzbudzenie systemu alarmowego, awaria akumulatora, oraz rejestracja zjawiskach zachodzących w samochodzie takich jak praca silnika, zapis trasy, oraz innych parametrów wyznaczonych przez klienta np. otwarcie wlewu paliwa lub przestrzeni bagażowej, przekroczenia zadanej prędkości obrotowej silnika lub prędkości poruszania się pojazdu.

Do zapisu przebytych tras przez samochód wykorzystano informacje podawane przez operatorów sieci telefonów GSM lub GPS. System GSM pozwala na rejestrowanie tras pojazdów z dokładnością do miasta, dzielnicy, ulicy w zależności od operatora. Natomiast odbiornik GPS podaje dane geograficzne z dokładnością do kilkunastu metrów.

Rejestrator BBX jest w stanie zapamiętać ok. 7000 zjawisk takich jak załączenie – wyłączenie, autoalarmu, immobilizera, silnika, zmiana lokalizacji, wzbudzenie systemu alarmowego itp. Właściciel w każdej chwili zdalnie przy pomocy SMS-ów może odczytać z pamięci rejestratora interesujące dane o pracy samochodu w określonym czasie. Istnieje możliwość okresowego lub na żądanie przesłania zawartości pamięci na adres mailowy.

Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone w dodatkowy pilot radiowy sterujący załączaniem – wyłączeniem systemu lub bezobsługowy identyfikator kierowcy. BBX może czytać sygnały analogowe jak również sygnały z szyny CAN.

System BBX może sterować kierunkowskazami, fabrycznym klaksonem samochodu, syreną oraz dodatkowym ogrzewaniem.