BOSTON

Przeprowadzamy kompleksowe przeglądy i naprawy!

 

 

 

W chwili obecnej trudno obejść się bez klimatyzacji, zwłaszcza w upalne letnie dni. Klimatyzacja sama w sobie nie jest szkodliwa, a nawet potrafi korzystnie wpływać na zdrowie, pod warunkiem, że umiejętnie się z niej korzysta oraz przeprowadza się jej regularne przeglądy!

Auto z klimatyzacją jest wręcz wskazane dla alergików, gdyż takie powietrze w aucie jest suche i pozbawione pyłków. Ważne jednak jest by często wymieniać filtr kabinowy (przeciw pyłkowy) i przynajmniej raz w roku należy odgrzybiać klimatyzację (najlepiej ozonem), gdyż wtedy niszczymy florę bakteryjną w całym samochodzie.

W naszym Serwisie oferujemy kompleksowy zakres usług od przeglądu klimatyzacji, odgrzybiania, sprawdzenia szczelności układu klimatyzacji, napełnienia czynnika chłodzącego oraz wymianę filtru pyłkowego.


Pamiętaj, że jeżeli po włączeniu klimatyzacji, czujesz nieprzyjemny zapach w samochodzie, to znaczy, że czas odwiedzić serwis samochodowy, sprawdzić układ klimatyzacji i ją odgrzybić!

 

Ku przestrodze, zamieszczamy poniżej zdjęcie, które przedstawia uszkodzony układ klimatyzacji. Naprawa takiej instalacji wymaga sporo czasu oraz wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego należy pamiętać o regularnych przeglądach klimatyzacji, aby uniknąć sporych wydatków!